-- PASIRINKITE PUSLAPĮ --

APIE MUS

Kunigiškių kaimelis įsikūręs dešiniajame Šešuvies upės krante prie Tauragės- Eržvilko plento 10-tame kilometre nuo miesto. Rytuose ošia miškelis atribotas nuo gyvenvietės mažyčio Skardupio. Tikrai galime didžiuotis, kad turim tokį nuostabų ir įpatingą kampelį. Mūsų šešuvies upės vingiai džiugina ne tik akį, bet ir širdį. Tyras upės vanduo puiki atgaiva po karštos vasaros dienos.

Kaimas visais laikais užėmė palyginti mažą 100 ha teritoriją. Bet dabar gyventojų skaičiumi tai didžiausias iš dvidešimties tuo pačiu vardu Lietuvoje pavadintų kaimų, neskaitant Baltijos pajūrio Kunigiškių, kurie prijungti prie Palangos miesto.

Kunigiškių gyventojai puikus pavyzdys kaip reikia mylėt ir puoselėt savo kraštą. Visi dirbame vienu tikslu, viskas vardan savo gimtojo krašto gerovės.

Turime būrį darbštuolių, kūribingų moteryčių, kurios džiugina mus ir mūsų svečius savo unikaliais , pagamintais su daug daug meilės ir rankų šilumos, rankdarbiais. Ūkininkai pluša, kad valgytumėm kuo sveikesnius produktus. Daržovės vaisiai, šviežia mėsytė, o kartais net šviežia žuvis iš mūsų gimtosios šešuvies.

Taigi, Kunigiškiai ne šiaip gražus kaimelis su savo istorija, čia netrūksta ir kūrybingų bei darbščių žmonių. Tikimės, kad ateities karta lygiai taip pat mylės ir prižiūrės savo kraštą bei dirbs savo bei kitų gerovei ir Kunigiškių kaimas toliau klestės .

0