-- PASIRINKITE PUSLAPĮ --

Prekių užsakymas, grąžinimas ir keitimas

PREKIŲ UŽSAKYMAS

Visas prekes užsakytas parduotuvėje pristatysime Jūsų pasirinktu būdų per 2 – 5 darbo dienas. Tauragės mieste pristatymas Jums nieko nekainuos. Visur kitur Jūsų pasirinktu siuntimo būdu. Jei pasirinktos prekės ar dydžio tuo metu neturėtume, Jūs asmeniškai būsite informuotas žinute, el. paštu(kadangi visi dirbiniai yra rankų darbo, jei turėsite noro palaukti, bus pagamintas Jūsų norimas produktas, ar Jums tinkamas dydis) ir tik tada aktyvinsime užsakymą, Jums nesutikus palaukti sumokėti pinigai už prekę grąžinami iš karto.

Mūsų tikslas, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau, kyla klausimų ar abejonių visada laukiame Jūsų žinučių.

Svarbu: Jei Jūsų užsakytos prekės neturime ir prekės nebebus – pinigai Jums grąžinami iš karto ir Jus informuosime žinute ar email

PREKIŲ KEITIMAS AR GRĄŽINIMAS

  • Mūsų noras, kad prekių asortimentas būtų kuo įvairesnis ir gavus prekę klientas džiaugtųsi jos kokybe.

Jei Jums netiko dydis ar kokybė informuokite mus žinute nedelsiant. Mes pagaminsime Jums kokybišką ir norimą dydį, ar sutarsime dėl keitimo.

Pas mus yra galimybė užsakyti norimą dydį ar grąžinti Jums netikusią prekę. Tik prašome klientų prekės neužlaikyti, gavus prekę ir netikus dydžiui, ar norint ją grąžinti, informuoti mus žinute ir prekę išsiųsti kuo skubiau atgal.

Jei prekę norite grąžinti  – informuokite žinute, užpildyke formą, iššsiųskite prekę atgal  ir mes tik gavę prekę padarysime Jums pinigų grąžinimą iš karto.

Jei prekė grąžinta po 14 dienų ir, ar negavome informacijos iš Jūsų žinute dėl grąžinimo, pinigai negrąžinami.

SVARBU: Grąžinama prekė negali būti dėvėta, sugadinta ar kaip nors kitaip pažeista. Prekė turi turėti visas originalias etiketes bei pakuotę. Tad rekomenduojame prekės pakuotę atidaryti atsargiai. Grąžinimai priimami tik užpildžius popierinę grąžinimo formą bei tinkamai paruošus siuntą ir mus informavus žinute.

0